Pamata Opel Vivaro ieguva automātisko pārnesumkārbu

Opel Vivaro pamata versijā beidzot ir ieguvis automātisko pārnesumkārbu, kas tagad ir uzstādīta gandrīz jebkuram budžeta auto. Turklāt modelis lepojas ar citiem jauninājumiem, par kuriem mēs runāsim šajā ziņā.
Zīmīgi, ka modelis nesen kā eksperiments ir pārgājis uz ūdeņraža kurināmā elementiem. Un, lai gan infrastruktūra šāda veida transportam joprojām nav pietiekama pat attīstītākajās Eiropas valstīs, arvien vairāk autoražotāju izmēģina savus spēkus jaunā daudzsološā jomā.

Tagad par jauninājumiem benzīna modelim. Viņa saņēma sešpakāpju automātu bez visu riteņu piedziņas atbalsta, lai gan baumas par to turpināja spītīgi izplatīties vadošajās automobiļu publikācijās. Dzinēju klāsts tajā pašā laikā palika nemainīgs un ietver gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregātus.
Turklāt automašīnai ir halogēni priekšējie lukturi, ABS, parkošanās sensori, audio sistēma un labs gaisa kondicionieris. Protams, modelim pietrūkst dažu komforta iespēju, kas pieejamas dārgākajās klasēs, taču ar to, kas ir, pilnīgi pietiek pārliecinātai pārdošanas ģenerēšanai.
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив