Opel Combo-e gatavojas pārveidošanai

Opel Combo-e ir jauns Vācijā ražots elektriskais furgons, kas komerctransporta pazinējiem sola daudz patīkamu priekšrocību. Automašīna turpinās Opel furgonu līniju, kā arī tiks apvienota ar daudziem Citroën modeļiem, ar kuriem tam būs kopīga elektriskā platforma.
Jaunuma maksimālā kravnesība ir 800 kilogrami, kas ir diezgan standarta rādītājs. Klientiem būs pieejamas arī furgona pasažieru un kravas versijas. Turklāt automašīna var lepoties ar lielisku salona apdari, adaptīvo klimata kontroli un pilnvērtīgu multimediju sistēmu.

Tagad paskatīsimies zem pārsega, kur mūs sagaida vienīgais elektromotors, kas atrodas uz priekšējās ass. Attiecīgi modelis būs ar priekšējo riteņu piedziņu un ražos līdz 136 ZS. jauda, kas atkal ir diezgan standarta savā klasē. Ar furgona akumulatoru vajadzētu pietikt 380 kilometriem, kas ir praktiski tikpat, cik budžeta elektromobiļiem.
Kopumā šis furgons ir labākais, ko automobiļu rūpniecība šodien var piedāvāt komerciālo transportlīdzekļu patērētājiem. Lielisks dizains, pieņemams tehniskais aprīkojums un vairākas komfortablas iespējas!
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив