Opel Adam — ko dzirdams?

Jaunais pilsētas auto Opel Adam pirmo reizi plašākai sabiedrībai tika prezentēts oktobrī Parīzes autoizstādē. Kā sola ražotājs, šī spilgtā mašīna pārdošanā nonāks nākamā gada sākumā.
Informācija par jauno Opel projektu internetā parādījās vairāk nekā pirms gada, tad tika pieļauts, ka jaunais produkts sauksies Allegra vai, iespējams, Junior. Taču galu galā kompānijas vadība nolēma auto nosaukt par godu zīmola radītājam Ādamam Opelam.

Jau zināms, ka jaunās Small Gas Engine sērijas dzinējus Adamam piegādās General Motors.

Pirmie sērijveida eksemplāri saņems agregātus ar 1, 2 vai 1,4 litru tilpumu, bet nākotnē koncerns plāno ieviest neticami ekonomisku un videi draudzīgu litru motoru. Opel Adam pamats bija atjauninātā Opel Corsa platforma.

Tāpat paredzēts, ka jaunums tiks aprīkots ar daudzām dažādām ērtībām, piemēram, apsildāmu stūri, parkošanās sensoriem, gaisa kondicionētāju, lielu septiņu collu displeju, 16 collu riteņiem, un, protams, sešiem drošības spilveniem. Tāpat kā papildus iespēja visiem pircējiem būs pieejama start/stop sistēma.

Jaunajam pilsētas automobilim ir pārsteidzošs dizains. Pirmais, kas iekrīt acīs, ir atsevišķs jumts, kas savā krāsā kontrastē ar automašīnas virsbūvi. Šoreiz vācieši nolēma konfigurāciju noteikt nestandarta veidā. Tātad pircējiem būs iespēja izvēlēties no trim iespējām, vadoties no sava rakstura un noskaņojuma personiskajām īpašībām. Piemēram, ražotājs Adamu JAM konfigurācijā pozicionē kā spilgtu un stilīgu auto, GLAM vairāk piemērots elegantām un izsmalcinātām dabām, bet SLAM izrādījās sportiskākais un enerģiskākais.

Opel Adam tiks montēts Vācijā Eizenahas rūpnīcā. Visas trīs konfigurācijas iespējas koncerns plāno piegādāt mūsu valstij.
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив