Opel Astra Sports Tourer apvienots ar Peugeot 308

Opel Astra Sports Tourer ir vāciešu vidējas klases benzīna sedans, kas saviem klientiem nesolīja vēl vienu revolūciju ne dizainā, ne tehniskajā izpildījumā. Tikmēr jaunums ieinteresēs plašu praktisko autovadītāju loku, kuriem auto ir pārvietošanās līdzeklis, nevis grezna un dārga rotaļlieta.
Nesen kļuva zināms, ka Opel Astra Sports Tourer (lai vārds sporta nosaukumā jūs nemulsinātu) tiks pilnībā unificēts ar Peugeot 308 modeli, kas jau vairākus gadus tiek aktīvi tirgots daudzās Eiropas valstīs. Opel vadība šādu soli spēra galvenokārt ekonomisku apsvērumu dēļ. Tomēr apvienošana noderēs arī parastajiem autovadītājiem, kuri var viegli veikt servisa apkopi.

Turklāt Opel vadība runāja par dažām izmaiņām viņu Corsa-e un Mokka-e elektromobiļos. Jaunā automašīnu partija tiks aprīkota ar jaunu akumulatoru, kurā izmantots nedaudz atšķirīgs montāžas princips. Rezultātā jaudas rezerve palielināsies par 7 procentiem un sasniegs 338 kilometrus Mokka-e un 359 tā biedram.

Nu patīkami, ka Opel turpina aktīvi uzlabot savus modeļus un uzraudzīt to augsto kvalitātes līmeni. Mēs sekosim jaunumiem un jaunumiem.
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив