Opel Corsa Ultimate parādīja maksimālo konfigurāciju

Opel Corsa Ultimate ir ievērojami paplašinājis automašīnas iespējas un spīdēja ar maksimālu konfigurāciju, kas paredzēta, lai pieveiktu konkurentus tirgū. Un tie ir ļoti nopietni modelī - Renault Clio un Peugeot 208, kas ļoti labi pārdoti pat ne visai labvēlīgajā 2020. gadā.
Īpaši daudz jauninājumu tika veikti automašīnas salonā, kas kļuva greznāks, funkcionālāks un ērtāks. Jo īpaši tika ieviesta multimediju sistēma Multimedia Navi Pro ar pilnīgu atbalstu Apple CarPlay un Android Auto. Tas ir aprīkots ar lielu 10 collu skārienekrānu, balss vadību un iebūvētu OpelConnect vadītāja palīdzību.

Interjera jauninājumu sarakstā ir jāpievieno arī ādas stūre, sēdekļi ar labāku polsterējumu un pārveidots vadības panelis. Turklāt lietotāji atradīs visu sēdekļu apsildi, automātiskos logus un uzlabotu klimata kontroli.
Ārpusē automašīna lepojas ar jaunu IntelliLux LED matricas optiku, jaunu radiatora režģi un nedaudz lielākiem riteņiem. Kopumā jauninājumi ir diezgan interesanti, un mēs esam pārliecināti, ka pircēji tos novērtēs.
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив