'Opel' parāda nākotnes automobiļu interjeru

Kompānija "Opel" publicējusi fotoattēlus ar "GT" kupejas koncepta salonu. Vācu autoražotājs apgalvo, ka prototips demonstrē "nākotnes automobiļu interjeru". Plašākai sabiedrībai "Opel GT" tiks pirmo reizi parādīts martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē.


"Opel GT" prototipa interjerā nav pogu un mehānisko sviru. Šajā automobilī izmantota inovatīva saskarne, kas automātiski atpazīst pie stūres sēdošo cilvēku un aktivizē viņam pielāgotus individuālos iestatījumus.

Tāpat šim konceptuālajam automobilim ir digitālais mērinstrumentu panelis, kā arī apaļi, aviācijas turbīnu stilā ieturēti ekrāni priekšējā paneļa kreisajā un labajā stūrī. Šajos ekrānos tiek rādīts attēls no videokamerām, kuras aizstāj sānskata spoguļus.

"Opel GT" izgatavots par godu tāda paša nosaukuma 60. gadu sportiskajam automobilim. Prototips sver tonnu un tam motors ir novietots vidū, bet vilkme tiek novadīta uz aizmugurējiem riteņiem. Dzinējam ir trīs cilindri, viena litra darba tilpums un turbopūte, kas ļauj tam attīstīt 145 ZS jaudu un 205 Nm griezes momentu. Rezultātā konceptuālais automobilis līdz 100 km/h paātrinās astoņās sekundēs un maksimāli sasniedz 215 km/h.

delfi.lv
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив