Opel Vivaro-e elektriskā automašīna būs tikai ar vienu dzinēja opciju

Jaunais Opel Vivaro-e elektriskais automobilis tiks piegādāts ar vienu dzinēja opciju. Neskatoties uz visu elektrisko transportlīdzekļu komplekta paplašināšanos, kas pārņēma daudzus Eiropas autoražotājus, Opel nolēma izlaist jauno produktu visizcilākajā formā.

Zem Opel Vivaro-e "pārsega" pircēji sagaida vienu 136 ZS elektromotoru. un 260 N • m. griezes moments. Tomēr uzņēmums neskopojās ar baterijām, kuras varat izvēlēties iegādes brīdī. Mēs runājam par divām iespējām 50 un 75 kW • h, kas WLTP ciklā ir attiecīgi 230 un 330 kilometri.

Opel tuvākie konkurenti - franču modeļi Citroen Jumpy, Peugeot Expert, joprojām ir sākotnējā ražošanas posmā, taču vācu ideja jau ir gatava sērijveida palaišanai. Paredzams, ka automašīnu piegādes sāksies līdz šī gada beigām.

Multivides centrā ar lielu ekrānu ir navigācijas sistēma, autopilota sistēma un vesela kaudze autovadītāja palīgu. Turklāt, lai izvēlētos, varat instalēt Apple CarPlay vai Android Auto.
Neskatoties uz nepilnīgo aprīkojumu, automašīna solās būt interesants jaunums Eiropas tirgū, kas drīzumā plosīsies veselā jaunu elektromobiļu galaktikā atšķirībā no aizjūras Tesla Motors.
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив