Modernizētais 'Opel Mokka' aizguvis tehnoloģijas no jaunā 'Astra'

Kompānija "Opel" publicējusi pirmo oficiālo informāciju un attēlus ar atjaunināto "Mokka" modeli, kas nosaukumā ieguvis piebildi "X". Mazā apvidus automobiļa eksterjera un interjera dizains pārveidots atbilstoši jaunās paaudzes "Astra" modeļa stilam.

"Opel Mokka X" atšķiras ar citāda dizaina radiatora dekoratīvo režģi un priekšējo buferi. Tāpat pilnībā jauna veidola ir priekšējie un aizmugurējie lukturi, kas tagad ir arī viscaur diožu tehnoloģiju.

Opel Mokka
Automobiļa interjerā "Opel" atteicies no sev līdz šim tik pierastajām daudzajām pogām priekšējā panelī. Tagad, līdzīgi kā "Astra" modelī, arī "Mokka X" atšķiras ar jaunu skārienjutīgu ekrānu (septiņu vai astoņu collu atkarībā no versijas) un tikai dažām, svarīgāko funkciju vadības pogām. Multimediju sistēma atbalsta "Apple CarPlay" un "Android Auto" operētājsistēmas. Arī mērinstrumentu panelis aizgūts no jaunā "Astra".

"Opel Mokka X" dzinēju piedāvājumu papildinās 1,4 litru turbomotors ar 152 zirgspēkiem, kas tiks sajūgts ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tāpat kā līdz šim, automobilis pieejams kā priekšējās, tā arī visu riteņu piedziņas versijā. Vēl automobilim pieejams 1,6 litru dīzeļdzinējs, kas atkarībā no versijas attīsta 110 vai 136 ZS.

Plašākai sabiedrībai "Opel Mokka X" pirmo reizi tiks parādīta martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē. Tirdzniecībā Eiropā automobilis nonāks jau pavasarī.

delfi.lv
LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив