Opel' lepojas ar pusmiljonu kilometru nobraukušu 'Zafira'

Kompānija "Opel" publicējusi attēlus ar iepriekšējās paaudzes "Zafira" modeli, kas nobraucis pusmiljonu kilometru. Frankfurtē mītošajam Andreasam Šildam šis spēkrats godam kalpojis 12 gadus.

Pusmiljonu kilometru nobraukušais ir 2002. gada ražojuma "Opel Zafira", kas aprīkots ar 125 zirgspēku jaudīgu 2,2 litru "DTi" dīzeļmotoru un ir "Selection Executive" komplektācijā.

opel zafira
Kā norāda "Opel", tad konkrētais "Zafira" ir īpašs ar to, ka pusmiljona kilometru nobraukums sasniegts bez būtiskām tehniskajām ķibelēm. Neskaitot standarta apkopes (piemēram, bremžu klučus un diskus), tam mainītas tikai dažas detaļas – izplūdes sistēmas klusinātājs, divas balstiekārtas atsperes un stūres pastiprinātāja sūknis. Visas pārējās detaļas šim "Opel Zafira" ir tās pašas, ar kurām tas noripoja no rūpnīcas konveijera.

"Neskaitot kā ikdienas automobili, ar šo spēkratu nereti esmu ceļojis uz Dienvideiropu, lai iegādātos vīnu un Vidusjūras reģiona delikateses," atklāj Šilds. "Reiz es tajā iekrāvu 495 pudeles vīna un ne mirkli nebija sajūtas, ka es no šī automobiļa prasītu par daudz."


Frankfurtē bāzētās pasākumu aģentūras īpašnieks Andreass Šilds ir patiess "Opel" fans. Viņa pirmais automobilis bija 1965. gada "Opel Record 1900 L", ko uzdāvināja onkulis pēc braukšanas eksāmena nokārtošanas 1978. gadā. Tāpat viņa īpašumā bijuši tādi šīs vācu markas automobiļi, kā "Kadett" un "Omega".

Kā norāda Šilds, viņu uzjautrina radu un draugu reakcija, kad viņš paziņo, ka šis septiņvietīgais automobilis sasniedzis pusmiljonu kilometru nobraukumu. Apkārtējo reakcija esot vienāda: "Ko? Un tas auto vēl darbojas?"


delfi.lv

LV / Opel
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив