Opel Zafira Life iegādājās pilnpiedziņu


Jaunais Opel Zafira Life tika izlaists 2019. gadā, un ar savu izcilo praktiskumu un pieņemamo cenu jau ir spējis iepriecināt daudzus autobraucējus Eiropā. Automašīna nepārkāpj pārdošanas rekordus un neieņem topu virsotnes, taču tai ir stabils pieprasījums, un tāpēc tas regulāri tiek atjaunināts. Par vienu no šiem atjauninājumiem šajās ziņās.
LV / Opel
Lasīt tālāk

Jaunā Opel Astra nonāk sērijā

Opel Astra nav īpaši jāiepazīstina, jo šis auto ir plaši pazīstams kopš pagājušā gadsimta beigām. Šobrīd gaidāma pilnvērtīga modeļa atkārtota izlaišana, jo notiek jau sestās paaudzes apmaiņa. Gaidām ne tikai tīri kosmētiskas izmaiņas, bet arī būtiskus uzlabojumus auto tehniskajā daļā.s paaudzes apmaiņa. Gaidām ne tikai tīri kosmētiskas izmaiņas, bet arī būtiskus uzlabojumus auto tehniskajā daļā.
LV / Opel
Lasīt tālāk

Elektromobilis Opel Rocks-e ir gatavs pārdošanai


Opel Rocks-e ir jauns, daudzsološs Opel elektromobilis, kam vajadzētu aizpildīt savu superbudžeta un pieejamu modeļu nišu. Auto pārdošanā nonāks šī gada agrā pavasarī un maksās aptuveni 10 000 eiro, kas ir ārkārtīgi pieņemama summa. Tomēr jums nevajadzētu par to priecāties, jo modelim ir proporcionāli vāji tehniskie dati, kas nebūs piemēroti visiem pircējiem.
LV / Opel
Lasīt tālāk